Chukwu Hannah nemzetközi tornát nyert Budapesten

Chukwu Hannah megnyerte a fallabda PSA World Tour budapesti versenyének női kategóriáját.

A még mindig utánpótláskorú fallabdás a felnőttek között szerezte meg az első helyet a Griff Squash Clubban megrendezett viadalon, ahol két 3-2-es győzelemmel zárult meccset is jegyzett. A magyar tehetség a döntőben a cseh Tereza Svobodovát győzte le 3-2-re. A harmadik helyen a felnőtt válogatott Kiss-Máté Csenge zárt.

A magyar szakvezetés szerint Chukwu Hannah szakmai fejlődése ezúttal is tetten érhető volt, hiszen az U17-es korosztályba tartozó játékos magabiztos teljesítményt nyújtva végzett a PSA-VÁV Union Griff Open 2019. torna első helyén.

Chukwu Hannah következő versenye az Egerben megrendezendő junior körverseny lesz, amellyel párhuzamosan megtartják a korosztályos junior válogatottak első edzőtáborát, ez már a Európa-bajnokságra való felkészülés állomása.

(Fotó: Griff Squash & Fitness Club)

The post Chukwu Hannah nemzetközi tornát nyert Budapesten appeared first on xlsport.hu.