Fallabda – Farkas bronzérmes lett az Odense Openen

Magyar bronzérem Dániában! Farkas Balázs harmadikként zárt az Odense Openen. A kétszeres Világjátékok-résztvevő magyar squashjátékos első kiemeltként indult Dániában, így a 2. körben kapcsolódott be a küzdelmekbe, ahol a walesi Emyr Evans-szel csapott össze, és végül három szettben (11-5, 11-3, 11-6) nyert. A negyeddöntőben a maláj Addeen Idrakie-t búcsúztatta egy félórás meccsen (11-6, 11-6, 11-2).

Az elődöntőben a spanyol Bernat Jaume következett, akitől négy szettben (7-11, 12-10, 11-7, 11-3) kikapott, így harmadikként végzett Dániában. Elődöntőbeli ellenfele végül ezüstérmes lett Odensében, miután a fináléban négyszettes vereséget szenvedett a skót Rory Stewarttól.

Farkas Balázs az utóbbi másfél évben hatalmas fejlődést produkált, jelenleg a 49. helyen áll a világranglistán.