Sastin Marianna bronzérmes a kijevi birkózóversenyen

A tokiói olimpiára készülő Sastin Marianna bronzérmet nyert a nők 62 kilogrammos kategóriájában a Kijevben rendezett nemzetközi birkózóversenyen.

A magyar szövetség vasárnapi tájékoztatása szerint a 2013-as világbajnokság magyar győztese kikapott a vb-címvédő kirgiz Ajszulu Tinyibekovától, azt követően viszont a vigaszágon szép győzelmeket aratott, majd a helyosztón is győzni tudott.
 A több mint 600 birkózót felvonultató versenyen a nőknél Bognár Erika (57 kg) és Dollák Tamara (59), a szabadfogásúaknál pedig Kuramagomedov Murad (74), valamint Ligeti Dániel (125) egyaránt az ötödik helyen végzett az ukrán fővárosban.
 Jövő héten Rómában a Matteo Pellicone-emlékversennyel folytatódik a nemzetközi idény.