La Liga: nem tudott győzni, így már nem első a Girona

Az első félidőben mindkét csapat alakított ki nagy helyzeteket, de nem voltak képesek azokat nyugodt fejjel, pontosan befejezni, így a felek szünetben 0–0-val vonulhattak az öltözőbe – tudósított az nso.hu.

Az 55. percben kicsit szerencsésen jutott el a labda Viktor Cihankovhoz, aki ki is használta ezt, és megszerezte a Gironának a vezetést, 1-0. Erre viszonylag hamar tudott válaszolni a vendéggárda. A 67. percben Inaki Williams pontosan fejezett be egy kontrát, amivel kiegyenlítette a mérkőzés állását, 1-1.

A hajrában hiába voltak agresszívabban a gironaiak, és teremtettek több lehetőséget, nem tudták begyötörni a győztes gólt – az 1–1 azt jelenti, hogy a Real Madrid jobb gólkülönbségével visszavette a vezetést a tabellán, a Girona már csak a második.